Guy Martin pojedzie na elektrycznym motocyklu Mugen w IoMTT
Piotr Jędrzejak
14 lutego 2017

Kolejne dobre wieści dotyczące ulubieńca publiczności na Wyspie Man.

Całkiem niedawno dowiedzieliśmy się, że Guy Martin wraca do Tourist Trophy i to w fabrycznym zespole Hondy razem z Johnem McGuinnessem. Teraz dowiadujemy się, że Guy dołączy do Johna w kolejnym zespole, w Team Mugen! To oznacza, że Guy pojedzie na motocyklu elektrycznym również w klasie TT Zero, zastępując drugiego kierowcę Mugena, Bruce’a Ansteya. W tym roku w TT Zero wystartuje już szósta generacja elektrycznego superbike’a Mugen Shinden Roku. Zawodnicy spróbują złamać barierę 120 mph (193 km/h) średniej prędkości.

W tym roku Brammo/Victory nie wystawia swojego elektryka na Wyspie Man, a więc Mugen po raz kolejny jest uznawany za pewnego pretendenta do zwycięstwa. Dla Guya będzie to kolejna okazja, aby zgarnąć swoje upragnione zwycięstwo na Wyspie Man. Pozostało jedynie pokonać McGuinnessa…

John McGuinness i Guy Martin to nowy, ale całkiem zgrany zespół!

 

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły