Gdy opóźnisz hamowanie zbyt mocno…

- Piotr Jędrzejak

Na szczęście zakończyło się na kilku siniakach.

Tor Castle Combe w południowej Anglii, na zachód od Londynu. Wczoraj odbywał się tam wyścig motocyklowy. Doszło w nim do spektakularnej gleby z lotem przez kierownicę. Jak donoszą uczestnicy w komentarzach, motocyklista na niebieskiej Yamasze R6 jechał jako trzeci. Na ostatnim okrążeniu, na wejściu do szykany chciał poprawić swoją lokatę. Niestety trochę przestrzelił hamowanie…

Na szczęście nikomu nic się nie stało. „Stunter” zdołał ominąć obu zawodników, a motocyklista jadący z przodu również zareagował na tyle szybko, że nie potrącił leżącego już kolegi. Zakończyło się na kilku siniakach.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl