Classic TT 2017 – kolejne wideo promocyjne z wyspy Man!

- Adam Lambryczak

Parę dni temu pojawiło się wideo promujące Isle of Man TT 2017, teraz organizatorzy rzucili nam kolejny krótki filmik dotyczący Classic TT – imprezy mającej pokazać nam historię wyścigów na wyspie i nie tylko.

Classic TT to nic innego jak powrót do korzeni! Impreza powstała z powodu dużej popularności maszyn, których nie zobaczymy już na torach (i nie tylko) w normalnych warunkach. Nie wspominając już o pięknym zapachu mieszanki spalanej przez dwusuwowy silnik, ujrzycie także auta, takie jak wszystkim dobrze znany DeLorean z „Powrotu do przyszłości”. Jest tam nawet myśliwiec Spitfire z II Wojny Światowej, na którym Polacy walczyli o Anglię. Ba! Mieli w tej bitwie ogromny wkład! Całość podkreśla klimat różnych dziesięcioleci XX wieku: muzyka, kostiumy, scenografia – istny obłęd!

Coś niesamowitego, gratka dla fanów historii motoryzacji. Jeśli jesteś jednym z nich, po prostu musisz tam być, a przynajmniej obejrzeć ten trailer z wielkim uśmiechem!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl