Ten specjalny wydech pozwoli perfekcyjnie słyszeć własny motocykl

- Piotr Jędrzejak

To działa!

Głośne wydechy są super. Gdy rura ryczy głośno, nie trzeba zerkać na obrotomierz, aby wiedzieć kiedy zmieniać biegi. Perfekcyjnie słychać obroty silnika. No i ten rasowy dźwięk! Na szczęście ekipa Bootleg-Racing.com odpowiedziała na odwieczne pytanie – co zrobić, gdy wydech wciąż jest zbyt cichy? Sprawdźcie ich najnowszy układ w trakcie testów torowych.

Fantastyczne prawda? Słychać nie tylko obroty, ale pewnie także stopień otwarcia poszczególnych zaworów w głowicy. Może i trochę nawdychasz się spalin, ale co z tego! Przecież uwielbiasz dźwięk swojego motocykla, więc nie zaszkodzi, gdy będziesz przez niego na lekkim haju.

Jeżeli „krew” cieknąca z uszu zawodnika na końcu filmu nie była dostateczną wskazówką, to mówimy wprost, że całe zamieszanie jest sarkastycznym żartem. Pytanie tylko z kogo się śmiejemy? Może z tych motocyklistów, którzy uwielbiają na pustych wydechach kręcić do odcinki na osiedlowych drogach w środku nocy?

Przepiękny.

Przepiękny.

Najbardziej zdumiewające jest, że ktoś na to wpadł i rzeczywiście zrealizował budowę wydechu w stylu tuby gramofonowej. Ekipa Bootleg Racing zapowiedziała drugi odcinek, już się boimy.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl