Ten specjalny wydech pozwoli perfekcyjnie słyszeć własny motocykl
Piotr Jędrzejak
28 czerwca 2019

To działa!

Głośne wydechy są super. Gdy rura ryczy głośno, nie trzeba zerkać na obrotomierz, aby wiedzieć kiedy zmieniać biegi. Perfekcyjnie słychać obroty silnika. No i ten rasowy dźwięk! Na szczęście ekipa Bootleg-Racing.com odpowiedziała na odwieczne pytanie – co zrobić, gdy wydech wciąż jest zbyt cichy? Sprawdźcie ich najnowszy układ w trakcie testów torowych.

Fantastyczne prawda? Słychać nie tylko obroty, ale pewnie także stopień otwarcia poszczególnych zaworów w głowicy. Może i trochę nawdychasz się spalin, ale co z tego! Przecież uwielbiasz dźwięk swojego motocykla, więc nie zaszkodzi, gdy będziesz przez niego na lekkim haju.

Jeżeli „krew” cieknąca z uszu zawodnika na końcu filmu nie była dostateczną wskazówką, to mówimy wprost, że całe zamieszanie jest sarkastycznym żartem. Pytanie tylko z kogo się śmiejemy? Może z tych motocyklistów, którzy uwielbiają na pustych wydechach kręcić do odcinki na osiedlowych drogach w środku nocy?

Przepiękny.

Najbardziej zdumiewające jest, że ktoś na to wpadł i rzeczywiście zrealizował budowę wydechu w stylu tuby gramofonowej. Ekipa Bootleg Racing zapowiedziała drugi odcinek, już się boimy.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły