Jak odrestaurować Kawasaki KE100 z 1978 roku: genialny time-lapse!

- Piotr Jędrzejak

Ten film z procesu odświeżania 40-letniego motocykla otrzymaliśmy na maila i ostrzegamy Was tak samo, jak Tomek ostrzegł nas: „Jeżeli wciśniecie play i obejrzycie chociaż kilka sekund, wsiąkniecie na pełne 4 minuty.” Od tego filmu nie da się oderwać oczu, a niektórzy oglądali go więcej, niż jeden raz.

Widzimy tutaj proces odrestaurowywania Kawasaki KE100 z 1978 roku. Zajmuje się tym Davin Reckow z Michigan w USA. Wygląda na to, że gość wie co robi, a do tego ma dostęp do odpowiednich części. Poza tym trzeba przyznać, że autorzy filmu typu time-lapse również spędzili ogrom czasu na odpowiednim wyreżyserowaniu i zmontowaniu tego dzieła. Podziwiajcie!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl