Popraw jazdę z MotoRmanią – wyjątkowy program treningowy dla 10. osób.
MotoRmania
20 kwietnia 2020

W pilotowej grupie treningowej Motormanii mamy jeszcze 7. wolnych miejsc. Zobacz dlaczego warto dołączyć. Zapraszamy.

Jest pogoda i możemy indywidualnie trenować – dlatego chcielibyśmy was zaprosić do wyjątkowego programu Motormanii, który uwzględnia indywidualne prowadzenie treningowe dla 10 różnych motocyklistów. Specyfika programu będzie oparta o analizy materiałów video, rozpoznaniu problemów, zaleceniu ćwiczeń i kontroli wykonania odpowiednich ćwiczeń. W zależności od poziomu jazdy będą to ćwiczenia do wykonania albo na swoim dużym motocyklu, albo na maszynie typu pit bike. Oprócz tego program uwzględnia jeden całodniowy wspólny trening z Pejserem na torze Radom lub Słomczyn w okresie czerwiec/lipiec 2020 ( dodatkowym kosztem będzie tutaj wykupienie treningu na torze u organizatora). Pilotowy program naszego coachingu w roku 2020 ma być kosztem symbolicznym – wynosi zaledwie 100 euro za sezon. Takie dile tylko u nas :):)

  1. Program zaczynamy od analizy twoich umiejętności na podstawie przesłanych zdjęć i/lub filmów. Następnie rozmowy, która pozwoli nam dowiedzieć się więcej o tym co widzieliśmy i więcej o tobie.

2. W zależności od ustalonych problemów wybierzemy kolejność pierwszych ćwiczeń. W większości będą to ćwiczenia na motocyklach typu pit bike. Najlepiej aby kandydat dysponował takim motocyklem, a jeżeli nie to możliwością wypożyczenia. Możemy skierować was do osób, które wypożyczą wam pit bik’a do treningów.

3. Każdy trening będzie analizowany na podstawie nagranych materiałów, omawiany i weryfikowany pod względem postępów.

4. Głownie zajmiemy się pozycją oraz generalną linią przejazdu. W kolejnym etapie pracą ciałem na motocyklu, wyborem punktów skrętu, opóźnieniem hamowań. Dodatkowym czynnikiem będzie kontrola uślizgu.

5. Nie ma ograniczenia w naszej analizie i asyście. Jeżeli zrobisz nawet 2-3 treningi tygodniowo to każdy z nich zostanie na bierząco przeanalizowany i omówiony. Każdy z nich będzie poprzedzony rozmową, a w miarą możliwości kontaktem w formie video ( FaceTime, Whatsup).

Umiejętności jazdy nie przyjdą same, je trzeba wypracować. Zgłoś się na pejser@motormania.com.pl. Czekamy 🙂

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły