Popraw jazdę z MotoRmanią – wyjątkowy program treningowy dla 10. osób.

- MotoRmania

W pilotowej grupie treningowej Motormanii mamy jeszcze 7. wolnych miejsc. Zobacz dlaczego warto dołączyć. Zapraszamy.

Jest pogoda i możemy indywidualnie trenować – dlatego chcielibyśmy was zaprosić do wyjątkowego programu Motormanii, który uwzględnia indywidualne prowadzenie treningowe dla 10 różnych motocyklistów. Specyfika programu będzie oparta o analizy materiałów video, rozpoznaniu problemów, zaleceniu ćwiczeń i kontroli wykonania odpowiednich ćwiczeń. W zależności od poziomu jazdy będą to ćwiczenia do wykonania albo na swoim dużym motocyklu, albo na maszynie typu pit bike. Oprócz tego program uwzględnia jeden całodniowy wspólny trening z Pejserem na torze Radom lub Słomczyn w okresie czerwiec/lipiec 2020 ( dodatkowym kosztem będzie tutaj wykupienie treningu na torze u organizatora). Pilotowy program naszego coachingu w roku 2020 ma być kosztem symbolicznym – wynosi zaledwie 100 euro za sezon. Takie dile tylko u nas :):)

  1. Program zaczynamy od analizy twoich umiejętności na podstawie przesłanych zdjęć i/lub filmów. Następnie rozmowy, która pozwoli nam dowiedzieć się więcej o tym co widzieliśmy i więcej o tobie.

2. W zależności od ustalonych problemów wybierzemy kolejność pierwszych ćwiczeń. W większości będą to ćwiczenia na motocyklach typu pit bike. Najlepiej aby kandydat dysponował takim motocyklem, a jeżeli nie to możliwością wypożyczenia. Możemy skierować was do osób, które wypożyczą wam pit bik’a do treningów.

3. Każdy trening będzie analizowany na podstawie nagranych materiałów, omawiany i weryfikowany pod względem postępów.

4. Głownie zajmiemy się pozycją oraz generalną linią przejazdu. W kolejnym etapie pracą ciałem na motocyklu, wyborem punktów skrętu, opóźnieniem hamowań. Dodatkowym czynnikiem będzie kontrola uślizgu.

5. Nie ma ograniczenia w naszej analizie i asyście. Jeżeli zrobisz nawet 2-3 treningi tygodniowo to każdy z nich zostanie na bierząco przeanalizowany i omówiony. Każdy z nich będzie poprzedzony rozmową, a w miarą możliwości kontaktem w formie video ( FaceTime, Whatsup).

Umiejętności jazdy nie przyjdą same, je trzeba wypracować. Zgłoś się na [email protected]. Czekamy 🙂

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl