Jak poukładać klucze, śruby, zębatki? Ciężarówka KTM’a za 2 mln USD

- MotoRmania

Jeżeli interesowało was jak wygląda wnętrze ciężarówek fabrycznych zespołów przyjeżdżających na zawody to teraz możecie tam zajrzeć.

Kiedy oglądamy na filmie jak wygląda ta naczepa nie wiemy dlaczego zapłacono, za nią, aż 2 mln dolarów. Być może przebudowa była robiona przez West Coast Customs, a najważniejszej części nie pokazano na filmie. Dlaczego warto zobaczyć ten materiał?  Może was zainspirować do organizacji własnego garażu. Jeżeli lubicie dłubać przy własnym sprzęcie i macie problem z tym jak sobie ułatwić życie to gabinet ze śrubami, naklejkami, zębatkami was zachwyci..

 

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl