Współpraca Prędkiego z Liberty Motors. Aprilią RS660 na Manx Grand Prix

- Sebastian Radwan

Prędki #12 nawiązał współpracę z firmą Liberty Motors. Jej efektem będzie możliwość startu w klasie Twin wyścigach Manx GP (Isle of Man TT) na motocyklu Aprilia RS660.

Informacja od: Krystian „Prędki” Paluch

Już oficjalnie mogę poinformować, że dzisiaj w Liberty Motors Piaseczno odebrałem nową Aprilię RS660 od Aprilia Polska ???
Jestem bardzo wdzięczny Aprilia Polska oraz Liberty Motors za chęć podjęcia ze mną współpracy, za zaufanie i zauważenie moich dokonań na arenie motosportu!!! To przekroczyło moje najśmielsze oczekiwania?

Nie doszłoby to do skutku, gdyby nie ludzie pełni profesjonalizmu, pasji i zaangażowania.
Dziękuję całej ekipie Aprilia Polska, w tym Marta Głowacka oraz Andrzej Jaszczak, a także teamowi Liberty Motors Piaseczno. Współpraca z Wami to dla mnie wielki zaszczyt!

Zachęcam do polubienia fanpage’a Aprilia Polska oraz Liberty Motors, gdzie wkrótce będziecie mogli śledzić relacje z moich przyszłych startów oraz obejrzeć transmisję live z wyścigu MANX GP!!! ???

Uwaga! Konkurs!

Na koniec przygotowałem dla Was mały konkurs!? Spośród osób, które polubią i udostępnią mój post wylosujemy dwie osoby, które w nagrodę otrzymają koszulkę i firmowe gadżety od @ApriliaPolska ?

Przejdź do konkursowego postu (link)


P. S. O tym, gdzie jeszcze w tym sezonie będziecie mogli oglądać mnie w wyścigach klasy Twin będę informował na bieżąco ?
Bądźcie z nami bo będzie się działo!??libertymotors.pl , aprilia.com/pl_PL/

Sponsoring sportowy

Firmy, instytucje, przedsiębiorcy które są zainteresowane wsparciem Prędkiego prosimy o kontakt:

Zrzutka

Udział w Mistrzostwach to bardzo duży wydatek finansowy. Krystian jest osobą która od lat dąży do rozpowszechnia sportów motorowych w Polsce, jak również pokazania polskiej siły na arenie międzynarodowej. Dokłada wszelkich starań, aby móc finansować swoje starty samodzielnie, niestety nie zawsze jest w stanie dopiąć budżet na ostatni guzik. Stąd powstał pomysł założenia wsparcia na Patronite – (link do zbiórki).

Gadżety Prędki Team #12

Każdy może przyłączyć się do wsparcia Prędkiego przez zakup gadżetów Prędki Team #12 – koszulki, kubki, smycze itp.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl