Zespół Luc1 poza kontrolą – szalony klip promocyjny na supermoto

- Piotr Jędrzejak

Są slajdy, jazda na gumie, skoki nad samolotami i nad Ferrari!

Ekipę Luc1 Motorsport powinniście znać. Jest to jeden z najlepszych zespołów z francuskich mistrzostw supermoto, a przy okazji – dzięki swoim wyśmienitym wynikom oraz widowiskowym filmom – jest znany na całym świecie. Pisaliśmy o nich nie raz.

Tym razem chłopaki nagrali swój film promocyjny „[LUC1] Poza Kontrolą 2” na nieczynnym lotnisku. Wśród wyposażenia planu znalazły się wraki samolotów, hangary, a także kilka innych, również widowiskowych samochodów. No a zawodnicy (Sylvain Bidart, Germain Vincenot oraz Adrien Goguet) jak zwykle popisują się opanowaniem supermociaków na najwyższym poziomie. Sprawdźcie to:

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl