Valentino Rossi zalicza lekkiego dzwona swoim Audi RS6
Piotr Jędrzejak
13 stycznia 2017

Plotki, ploteczki… Vale jest prawdziwym mistrzem kierownicy i nieważne, czy ma pod sobą akurat 2 czy 4 koła. 

37-letni Włoch ma na swoim koncie 9 mistrzostw w MotoGP i tyle zwycięstw, że nie chce nam się po raz kolejny tego wymieniać. Na 4 kołach też odnosił sporo sukcesów, między innymi w Rajdzie Monza. W swojej karierze testował też bolid F1 Ferrari i wykręcał nim czasy zarezerwowane dla profesjonalnych, regularnych kierowców Formuły 1. Krótko mówiąc, Rossi naprawdę ogarnia.

Rossi i jego RS6. Jeszcze niebite…

Nie ma na świecie chyba żadnego pasjonata motoryzacyjnego, który nie wykorzystałby opadów śniegu do poślizgania się swoim samochodem. Tym bardziej, jeżeli posiada się Audi RS6 z napędem na 4 koła, z silnikiem generującym seryjnie 560KM i 700 Nm, a na co dzień ślizga się motocyklami na swoim własnym ranczu. Tym razem jednak się nie udało, ale chyba nikt nie będzie Rossiego za to obwiniał, prawda? Szczególnie, że nikt nie ucierpiał poza dumą Valentino oraz kilkoma częściami Audi, wliczając wydech Akrapovic… Nawet najlepsi czasem popełniają błędy!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły