Valentino Rossi zalicza lekkiego dzwona swoim Audi RS6

- Piotr Jędrzejak

Plotki, ploteczki… Vale jest prawdziwym mistrzem kierownicy i nieważne, czy ma pod sobą akurat 2 czy 4 koła. 

37-letni Włoch ma na swoim koncie 9 mistrzostw w MotoGP i tyle zwycięstw, że nie chce nam się po raz kolejny tego wymieniać. Na 4 kołach też odnosił sporo sukcesów, między innymi w Rajdzie Monza. W swojej karierze testował też bolid F1 Ferrari i wykręcał nim czasy zarezerwowane dla profesjonalnych, regularnych kierowców Formuły 1. Krótko mówiąc, Rossi naprawdę ogarnia.

Valentino Rossi Audi RS6 (2)

Rossi i jego RS6. Jeszcze niebite…

Nie ma na świecie chyba żadnego pasjonata motoryzacyjnego, który nie wykorzystałby opadów śniegu do poślizgania się swoim samochodem. Tym bardziej, jeżeli posiada się Audi RS6 z napędem na 4 koła, z silnikiem generującym seryjnie 560KM i 700 Nm, a na co dzień ślizga się motocyklami na swoim własnym ranczu. Tym razem jednak się nie udało, ale chyba nikt nie będzie Rossiego za to obwiniał, prawda? Szczególnie, że nikt nie ucierpiał poza dumą Valentino oraz kilkoma częściami Audi, wliczając wydech Akrapovic… Nawet najlepsi czasem popełniają błędy!

Valentino Rossi Audi RS6 Crash

Valentino Rossi Audi RS6 Crash

Valentino Rossi Audi RS6 Crash

Valentino Rossi Audi RS6 Crash

Valentino Rossi Audi RS6 Crash

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl