Najlepsze ujęcia: Valentino Rossi na Monza Rally

- Piotr Jędrzejak

Pamiętacie te stare plotki, według których Valentino Rossi miał przesiąść się za stery bolidu F1? Włoch przejechał się wprawdzie w Ferrari w ramach testu, wykręcił bardzo dobry czas, ale okazało się, że to były tylko plotki. Gdy Vale skończy karierę jako zawodnik MotoGP, na pozycję kierowcy F1 będzie już trochę za późno, ale być może zobaczymy go za kierownicą innego rodzaju samochodu? W końcu nie od wczoraj wiadomo, że Rossi jest szybki również na czterech kółkach.

Ostatnio po raz kolejny udowodnił to na Monza Rally Show, legendarnej już imprezie rajdowej, którą Valentino traktuje jako zakończenie sezonu wyścigowego. Jak czytaliście w raporcie Micka, Rossi wygrał zarówno cały rajd, jak i kończący imprezę Master’s Show, czyli pojedynek duetów dedykowany pamięci Marco Simoncelliego. Teraz jeden z jego głównych sponsorów, oleje Eneos, dostarcza film z najlepszymi ujęciami Rossiego na Monza Rally Show. Zobaczcie sami, jak motocyklowy mistrz radzi sobie w rajdowym Fordzie Fiesta:

https://www.youtube.com/watch?v=k4MF6ol2Rew

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl