NAJWAŻNIEJSZY MOTOCYKL ŚWIATA?

- Piotr Jędrzejak

W Indiach udało nam się odnaleźć najważniejszy motocykl świata. Tłumaczymy jaki i dlaczego. A Wy macie swój typ?

Zastanawialiście się nad tym jaki może być najważniejszy motocykl na świecie? Czy to nie będzie przypadkiem taki, dzięki któremu istnieją wszystkie inne?

Posługując się tą logiką powinniśmy się pewnie odnieść do czasów, kiedy Daimler-Benz skonstruował swoją jednośladową maszynę w celu testowania silników samochodowych. Ale to przeszłość i można się zastanowić jaki motocykl jest najważniejszy dzisiaj. Czy będzie to kultowa Honda Gold Wing, BMW R1200GS, a może coś sportowego? Macie propozycje? Potraficie je uzasadnić?  My w poszukiwaniu najważniejszego motocykla świata udaliśmy się do Indii… Co myślicie o naszym wyborze? 🙂

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl