„NIGDY NIE MÓW, CO MYŚLISZ !”- Zarco przyłapany na rozmowach z Ducati.

- MotoRmania

Zarco był widziany w poniedziałek w kilku miejscach związanych z jego potencjalną przyszłością.

Jeżeli coś możemy powiedzieć o Johannie Zarco to, że jest kosmicznie uzdolnionym motocyklistą, z fatalnym podejściem do negocjacji. Miał na talerzu ofertę od Repsol Hondy, którą odrzucił na rzecz KTM’a  – jak się to skończyło wszyscy dobrze wiemy. Kiedy wiadomo było, że nie zagrzeje miejsca w Ducati powiedział, że „szybciej zagra w filmie porno niż pójdzie do Superbików” – no cóż, mało dyplomatycznie – nie wiadomo co życie przyniesie więc „nigdy nie mów nigdy”.

Kiedy było miejsce w Avinti, skomentował to twierdząc, że nie chce iść do zespołu, który nie jest z górnej półki i powtórzyć błędu z KTM’em – wyobrażacie sobie jak panowie z Avinti się musieli poczuć ? W scenie z „Ojca Chrzestnego” po spotkaniu negocjacyjnym Marlon Brando łapie za fraki syna ( Jamesa Canna) i mówi do niego : „Nigdy nie mów przy innych co myślisz!”.  Może Zarco powinien zobaczyć ten film. W każdym razie, być może drzwi do Avinti nie są jeszcze kompletnie zamknięte.

W poniedziałek Zarco przeprowadził ( w Walencji) długą rozmowę z Gigim Dall’lgną i Paolo Ciabattim z Ducati. Po spotkaniu rozmawiał jeszcze z Carlo Pernatem ( osobą odpowiedzialną za kontrakty wielu zawodników) – to właśnie oni są na zdjęciu przed ciężarówką Ducati. Ewidentnie coś jest jeszcze na rzeczy, a Zarco z desperacją stara się zostać w MotoGP. Tymczasem doskonałe miejsce, w zespole Marc VDS w Moto2 chyba nie będzie czekać wiecznie.

Czy Zarco znowu to zepsuje ??? Oby, nie – bo pomimo krytycznego tonu, tak się składa, że poznaliśmy go osobiście, wiemy jakim wspaniałym człowiekiem jest poza torem, i wiemy ( wszyscy wiedzą) jak potrafi jeździć. Trzymamy za niego kciuki 🙂

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl