WorldSBK – Van der Mark w BMW

- Mick

BMW potwierdziło dzisiaj podpisanie kontraktu na starty w World Superbike z Holendrem Michaelem van der Markiem, przez cztery ostatnie lata związanym z Yamahą.

Dwukrotny zwycięzca wyścigu Suzuka 8 Hours swoje odejście z Yamahy razem z końcem tego sezonu ogłosił raptem kilka dni temu. Natychmiast pojawiły się spekulacje, że Holender trafi do BMW i tak też się dzisiaj oficjalnie stało.

Wciąż nie zapadła decyzja, kogo Van der Mark zastąpi w zespole, który w tym roku reprezentują Tom Sykes i Eugene Laverty… bez presji chłopaki!

Jak Waszym zdaniem Michael poradzi sobie na BMW S1000RR?

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl