Nicky Hayden w szpitalu po poważnym wypadku

- Mick

Amerykanin Nicky Hayden, były mistrz świata MotoGP, padł ofiarą wypadku drogowego po którym w ciężkim stanie trafił do szpitala we Włoszech.

Mistrz MotoGP z sezonu 2006, były fabryczny zawodnik Hondy i Ducati, został potrącony przez samochód gdy wraz z grupą przyjaciół wybrał się na trening rowerowy. 35-latek trafił do szpitala z obrażeniami czaszki i klatki piersiowej. Póki co nie wiemy nic więcej, ale sytuacja jest poważna, a niektóre włoskie media donoszą nawet o stanie krytycznym.

„Kentucky Kid” to jeden z najsympatyczniejszych, najskromniejszych i najciężej pracujących zawodników, jakich znamy. Trzymamy kciuki, aby szybko doszedł do siebie!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl