Lascorz opuścił OIOM
Piotr Jędrzejak
2 maja 2012

Stan Hiszpana jest coraz lepszy!

Od dnia poważnego wypadku na torze Imola drugiego kwietnia, Joan Lascorz przebywał na oddziale intensywnej opieki medycznej. Jak poinformował  zespół Kawasaki Provec Racing stan Hiszpana poprawia się. W oficjalnym stanowisku można przeczytać, że Joan jest świadomy, oddycha bez pomocy maszyn oraz rozmawia z lekarzami i rodziną.

Hiszpan został przeniesiony z OIOM na oddział zajmujący się urazami kręgosłupa. Wciąż znajduje się w barcelońskim szpitalu Vall d’Hebron, ale w najbliższych dniach zostanie przetransportowany do Instytutu Guttmanna specjalizującego się w leczeniu kręgosłupa.

Joan z całą rodziną chce jeszcze raz podziękować wszystkim lekarzom, pielęgniarkom i ekipie medycznej szpitala, tak samo jak wszystkim, którzy byli blisko Joana w ostatnich dniach. Specjalne podziękowania należą się dwóm zwycięzcom Superbike w Assen – Sylvianowi Guintoli i Jonathanowi Rea, którzy zadedykowali swoje zwycięstwa Joanowi.

Cieszymy, że ogólny stan Hiszpana poprawia się i mamy ogromną nadzieję, że wszystko z jego kręgosłupem będzie w porządku.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły