Aruba Ducati WorldSBK 2020 – Galeria
Mick
12 lutego 2020

Fabryczny zespół Ducati w World Superbike, Aruba.it Racing, zaprezentował dziś swoje barwy na torze Imola. Co prawda malowanie nie zmieniło się, w przeciwieństwie do składu, ale każda okazja, aby podzielić się z Wami galerią Pagniale V4 R, jest dobra, prawda?

O ile barwy i motocykl nie zmieniły się zbyt mocno, do zespołu dołączył nowy zawodnik. U boku Chaza Daviesa zobaczymy Scotta Reddinga, który zajął miejsce Alvaro Bautisty. Były zawodnik MotoGP, Redding rok temu w swoim debiucie wywalczył tytuł mistrza brytyjskich Superbike’ów. Zrobił to właśnie na Panigale V4 R. Co więcej; bez elektroniki i kontroli trakcji, bo jej stosowanie, w przeciwieństwie do WorldSBK, jest zabronione w BSB.

Jak Redding poradzi sobie w World Superbike? Czy Davies dotrzyma mu kroku? Sezon runda w Australii już na przełomie lutego i marca.

Jak podoba Wam się fabryczne Pagniale w wersji WorldSBK 2020?

Mick
Redaktor naczelny

Redaktor działu sportowego. Kompendium wiedzy o wyścigach motocyklowych. Nie ma sezonu, nie ma klasy i nie ma zawodników, o których Mick chociażby nie słyszał. Odkryje kulisy zarówno WMMP, jak i zakamarki klasy MotoGP. Masz sprawę ? Skontaktuj się. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły