Aruba Ducati WorldSBK 2020 – Galeria

- Mick

Fabryczny zespół Ducati w World Superbike, Aruba.it Racing, zaprezentował dziś swoje barwy na torze Imola. Co prawda malowanie nie zmieniło się, w przeciwieństwie do składu, ale każda okazja, aby podzielić się z Wami galerią Pagniale V4 R, jest dobra, prawda?

O ile barwy i motocykl nie zmieniły się zbyt mocno, do zespołu dołączył nowy zawodnik. U boku Chaza Daviesa zobaczymy Scotta Reddinga, który zajął miejsce Alvaro Bautisty. Były zawodnik MotoGP, Redding rok temu w swoim debiucie wywalczył tytuł mistrza brytyjskich Superbike’ów. Zrobił to właśnie na Panigale V4 R. Co więcej; bez elektroniki i kontroli trakcji, bo jej stosowanie, w przeciwieństwie do WorldSBK, jest zabronione w BSB.

Jak Redding poradzi sobie w World Superbike? Czy Davies dotrzyma mu kroku? Sezon runda w Australii już na przełomie lutego i marca.

Jak podoba Wam się fabryczne Pagniale w wersji WorldSBK 2020?

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl