Zwycięstwo Ducati Toruń Motul Team w WMMP!
MotoRmania
2 czerwca 2015

Ducati Toruń Motul Team wyjeżdża z węgierskiego toru Pannonia Ring z historycznym pierwszym zwycięstwem w Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostwach Polski, jakie w miniony weekend odniósł dla ekipy Marcin Walkowiak.

informacja prasowa

Reprezentant Ducati Toruń Motul Team wystartował do niedzielnego wyścigu – czwartej rundy tegorocznych WMMP – z czwartego pola, po czym wyszedł na prowadzenie, którego nie oddał już do samego końca, przyjeżdżając na metę z 20-sekundową przewagą na czele klasy Superstock 1000.

Jest to historyczny wynik nie tylko dla ekipy z Torunia, ale także dla Ducati, dla którego jest to również pierwsze zwycięstwo w Mistrzostwach Polski.

Marcin Walkowiak
„To był znakomity weekend dla mnie i Ducati Toruń Motul Team. Spędziliśmy dużą część naszych przedsezonowych przygotowań na tym torze i widać tego efekty – znaleźliśmy doskonałe ustawienia dla Panigale, które spisywało się znakomicie i odnieśliśmy nasze pierwsze zwycięstwo w Mistrzostwach Polski. Mamy nadzieję, że na kolejną rundę przyjedziemy w podobnej formie”.

Na kolejną rundę WMMP motocykliści wrócą do Polski. Ducati Toruń Motul Team będzie walczyć o kolejne zwycięstwo na Torze Poznań w dniach 27-28 czerwca.

O Ducati Toruń Motul Team:
Ducati Toruń Motul Team to fabryczny zespół stworzony przez Inter Cars S.A. – importera Ducati w Polsce – oraz AF Motors, wiodącego Dealera Ducati z Torunia, przy współpracy z polskim przedstawicielstwem Motul Deutschland. Założona w 2014 roku ekipa startuje w sezonie 2015 Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski.

Obserwuj Ducati Toruń Motul Team:
ducatitorun.pl
facebook.com/DucatiTorunMotulTeam

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły