Zmarł Radek Gęgniewicz, młody zawodnik WMMP

- MotoRmania

Wczoraj, pół roku po wypadku podczas wyścigu motocyklowego Pucharu Polski Superstock 300 na torze w Poznaniu, zmarł zaledwie 17-letni Radek Gęgniewicz.

W lipcu ubiegłego roku Radek jechał po swoje drugie podium z rzędu, gdy w trakcie wyścigu uległ poważnemu wypadkowi i doznał urazu pnia mózgu. Choć znajdował się w śpiączce, dzielnie walczył. Jego najbliżsi zorganizowali specjalną zbiórkę. Wszyscy mieliśmy nadzieję, że młody zawodnik obudzi się przed swoimi osiemnastymi urodzinami. Jego historię przybliżono także w programie Pytanie na Śniadanie.

Niestety, wczoraj wieczorem dotarła do nas smutna wiadomość o śmierci Radka, którą przekazał na Facebooku jego kolega z toru i motocyklowy mistrz Polski, Daniel Bukowski.

Redakcja MotoRmanii składa rodzinie i najbliższym Radka głębokie wyrazy współczucia.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl