Zespół Suzuki GRANDys duo odchodzi z WMMP!
Piotr Jędrzejak
7 września 2012

W ten weekend odbędzie się pożegnalny wyścig Suzuki GRANDys duo…

Z naszego, polskiego padoku wyścigowego dochodzą nas smutne wieści. Kolejny zespół bojkotuje WMMP – w niedzielę Suzuki GRANDys duo zakończy swoją przygodę z wyścigami w Polsce. W trochę dokładniejszych szczegółach wróci do tematu Mick, już w najbliższej zapowiedzi rundy WMMP. Tymczasem zapoznajcie się z wypowiedzią Jacka Grandysa.

Jacek Grandys, manager Suzuki GRANDys duo:
„Liczę na dobre występy naszych zawodników w ten weekend i komplet zwycięstw w klasach Supersport, Superbike i Superstock 1000. Mimo, że w tym roku prześladował nas pech chcemy dobrze zakończyć sezon i tam, gdzie niemożliwe będzie wygranie mistrzostw zająć jak najwyższą pozycję w klasyfikacji generalnej. Żegnamy się z mistrzostwami Polski jako najlepszy team w historii, którego dokonań nie powtórzy nikt przez wiele lat. Odchodzimy, ponieważ szukamy nowych wyzwań, ale przede wszystkim dlatego, że nie zgadzamy się z dzisiejszym wyglądem tej serii. Działania działaczy doprowadzają do upadku tej wspaniałej dyscypliny i nie chcemy firmować tego naszym logo. Nie wykluczam, że kiedyś wrócimy, ale WMMP w takiej formie, przy takiej organizacji to skandal.”

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły