Prezentacja Wójcik FHP YART Racing Team: zdjęcia i video
Piotr Jędrzejak
2 lutego 2017

Jak na pewno zauważyliście na naszym Facebooku oraz Instagramie, wczoraj w warszawskim salonie Yamaha POLand Position miała miejsce prezentacja zespołu Wójcik FHP YART Racing Team.

W tych barwach ściga się nasz Adrian Pasek na R1M w klasie Superstock 1000 w WMMP. Motocykle przygotowane są we współpracy z Manfredem Kainzem z zespołu Yamaha Austria Racing Team. W ekipie jest też kilka innych nazwisk znanych ze sceny polskich wyścigów, zarówno na R1M, na nowych YZF-R6, jak też młodzi zawodnicy na YZF-R3. Szczegóły dotyczące zespołu Wójcik FHP YART Racing Team, który jest prawdopodobnie najlepiej przygotowaną ekipą w historii WMMP, przeczytacie w oficjalnej relacji.

Teraz zapraszamy Was do obejrzenia naszej galerii zdjęć z tego wydarzenia, którą znajdziecie poniżej. Mamy dla Was też zapis całej prezentacji (w 2 częściach), którą wczoraj można było oglądać „na żywo” na Facebooku:

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły