Zobacz pełny wyścig o GP Holandii raz jeszcze – tylko dziś za darmo
Piotr Jędrzejak
6 lipca 2018

Oryginalna relacja z angielskim komentarzem z Assen 2018 jest dziś oficjalnie za darmo na motogp.com.

Runda MotoGP sprzed tygodnia przeszła do historii jako jeden z najbardziej emocjonujących wyścigów Klasy Królewskiej w dziejach. Na torze Assen na półmetku o zwycięstwo walczyło aż ośmiu zawodników, a to nie zdarza się zbyt często. Równie rzadko zdarza się, aby organizator MotoGP, firma Dorna Sports udostępniała coś za darmo. Jednak wyścig w Assen był tak emocjonujący, że Dorna zrobiła wyjątek.

Dziś, w piątek 6. lipca, do godziny 23:00 polskiego czasu, pełny wyścig z oryginalnym, angielskim komentarzem można oglądać za darmo. Wystarczy posiadać (darmowe) konto na stronie motogp.com. Do dyspozycji macie kilka kamer i tryb picture-in-picture. Zapis wyścigu dostępny jest na stronie motogp.com.

„Do 22:00 czasu CET (23:00 czasu polskiego) dziś w nocy: Oglądaj totalnie całkowicie odpalony wyścig #DutchGP za DARMO!

OSTRZEGAMY WIDZÓW: trzymaj zimny ręcznik obok siebie, monitoruj swój puls, przed oglądaniem przygotuj dużo herbaty rumiankowej… miłej zabawy 😉 „

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły