Zawodnicy MotoGP na elektrycznych mikro-bikach: przezabawny wyścig!

- Piotr Jędrzejak

Ten wyścig był ciekawszy niż niejedno starcie MotoGP!

Przed każdą rundą MotoGP organizator przygotowuje coś specjalnego. Czasem kilku zawodników przejeżdża przez miasto, czasem mają zadania specjalne, grają w piłkę, strzelają z łuku. Teraz, przed GP Japonii było po prostu najlepiej!

Dziewięciu zawodników MotoGP zostało zaproszonych na mikro-tor, gdzie czekały na nich elektryczne mikro-biki rozpędzające się do mikro-prędkości. Efekt jest dokładnie taki, jak można było się spodziewać, czyli przepychanki na łokcie i kolana, bieganie zamiast jeżdżenia (bo tak szybciej) oraz ścinanie zakrętów po trawie. Krótko mówiąc – najlepsza radocha i nie ważne kto wygra.

A wygrał Dani Pedrosa. Śmieszki mówią, że w końcu trafił na motocykl pasujący do jego mikro-wzrostu…

GP Japonii na mini bike (2) - fot MotoGP_com

GP Japonii na mini bike (1) - fot MotoGP_com

GP Japonii na mini bike (4) - fot MotoGP_com

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl