Zarco z dziewczyną trenuje backflipy na Malediwach

- MotoRmania

Choć jego groźny wypadek podczas Grand Prix Walencji wyglądał makabrycznie i zakończył się kontuzją nogi, Francuz Johann Zarco wrócił już do zdrowia i właśnie popisuje się backflipami robionymi na plaży na Malediwach w towarzystwie swojej dziewczyny. 

Przypomnijmy; po zwolnieniu przez KTM, Zarco trzy ostatnie wyścigi tego sezonu przejechał w barwach ekipy LCR Honda, ale nie miał zbyt wiele szczęścia. W Malezji przewrócił się po kontakcie z Joanem Mirem z Suzuki, z kolei w Walencji upadł już na własny rachunek. Gdy schodził z pobocza z nóg ściął go przelatujący motocykl… jak na ironię marki KTM… debiutanta Ikera Lecuony, który upadł w tym samym miejscu kilkanaście sekund później.

Cała sytuacja wyglądała wyjątkowo groźnie i wielu obawiało się, że zakończy się połamanymi nogami. Na szczęście obrażenia nie okazały się aż tak poważne, ale wyeliminowały Zarco z udziału w testach w Walencji, jak i nieco później w Jerez.

Teraz wiemy już, że w przyszłym roku dwukrotnego mistrza świata klasy Moto2 zobaczymy na motocyklu Ducati w zespole Reale Avintia, ale jego zdrowie po wypadku w Walencji pozostawało wielką niewiadomą. Aż do wczoraj, kiedy Francuz podzielił się na swoim Instagramie filmikiem w wczasów na Malediwach, gdzie trenuje backflipy razem ze swoją wieloletnią dziewczyną, czeską modelką Veroniką Thielovą.

W czasach jego sukcesów w klasie Moto2 oglądaliśmy backflipy wykonywane z band na poboczu praktycznie po każdym wygranym wyścigu. Czy po przesiadce na Ducati zobaczymy je kiedyś w wykonaniu Francuza w MotoGP? Póki co zobaczcie, jak idą treningi na Malediwach:


Wyświetl ten post na Instagramie.

When @veronika_thielova is relaxing, I need to prepare my backflip!???? #holidays #maldives

Post udostępniony przez Johann Zarco (@johannzarco)

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl