Zarco „przetrzepany” na granicy…

- MotoRmania

Hiszpania otwiera się oficjalnie od 22 czerwca, ale ewidentnie można już wjeżdżać pod warunkiem odpowiedniego uzasadnienia.

Johan Zarco w ramach treningu testował V4 Panigale na torze pod Barceloną i okazało się, że nie miał większego problemu z wjazdem do Hiszpanii. Nie wymagano też od niego żadnej kwarantanny. Po prostu pokazał wydrukowane pismo od Dorny, że jest zawodnikiem MotoGP i ma ważny trening. To wystarczyło. Okazuje się, że pomimo zakazów po Europie można podróżować dosyć swobodnie. Od połowy czerwca w większości krajów EU nie będzie już kontroli na granicach.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl