Video: najzabawniejsze i najciekawsze akcje z padoku MotoGP

- Piotr Jędrzejak

Organizator MotoGP przygotował zestawienie kilku śmiesznych ujęć z padoku, z trybun, z konferencji…

Zawodnicy MotoGP może i mają właśnie zimową przerwę, ale cała branża wyścigowa nie przestaje pracować. Mick na przykład przygotował dla Was ostatnio raport na temat „asów i kwasów”, które miały miejsce w klasach MotoGP oraz Moto2 i Moto3 w sezonie 2016.

Z kolei organizator MotoGP opublikował film z najciekawszymi i najśmieszniejszymi akcjami spoza toru. Zobaczycie zabawne wypowiedzi na konferencji (oczywiście autorstwa Cala Crutchlowa), nietypowe ujęcia z trybun lub z padoku oraz wszelkie inne zabawne sytuacje, które miały miejsce w czasie rund MotoGP. W końcu zawodnicy to też ludzie!

(Dorna Sports oczywiście blokuje odtwarzanie na stronach, ale przenieście się do YouTube’a, warto.)

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl