Valentino Rossi znów na torze MotoGP [Zdjęcia]
Mick
25 maja 2020

Valentino Rossi ma za sobą pierwsze od ponad dwóch miesięcy treningi na pełnowymiarowym torze wyścigowym. Wczoraj popularny „Doktor” jeździł Yamahą R1 w Misano.

Dziewięciokrotny mistrz świata tydzień temu nie wziął udziału w treningach, podczas których na tor w Misano wyjechało aż czterdziestu zawodników mieszkających w okolicy toru Misano.

Fabryczny zawodnik Yamahy w MotoGP na torze, na którym odbywa się Grand Prix San Marino i Riwiery Rimini, pojawił się jednak wczoraj, testując Yamahę R1. Zdjęciami podzielił się w internecie. Możecie je zobaczyć poniżej.

Niestety, póki co wciąż nie mamy oficjalnego potwierdzenia, czy sezon MotoGP faktycznie ruszy w połowie lipca w Jerez, ale trzymamy kciuki, aby tak się właśnie stało!

Mick
Redaktor naczelny

Redaktor działu sportowego. Kompendium wiedzy o wyścigach motocyklowych. Nie ma sezonu, nie ma klasy i nie ma zawodników, o których Mick chociażby nie słyszał. Odkryje kulisy zarówno WMMP, jak i zakamarki klasy MotoGP. Masz sprawę ? Skontaktuj się. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły