Valentino Rossi znów na torze MotoGP [Zdjęcia]

- Mick

Valentino Rossi ma za sobą pierwsze od ponad dwóch miesięcy treningi na pełnowymiarowym torze wyścigowym. Wczoraj popularny „Doktor” jeździł Yamahą R1 w Misano.

Dziewięciokrotny mistrz świata tydzień temu nie wziął udziału w treningach, podczas których na tor w Misano wyjechało aż czterdziestu zawodników mieszkających w okolicy toru Misano.

Fabryczny zawodnik Yamahy w MotoGP na torze, na którym odbywa się Grand Prix San Marino i Riwiery Rimini, pojawił się jednak wczoraj, testując Yamahę R1. Zdjęciami podzielił się w internecie. Możecie je zobaczyć poniżej.

Niestety, póki co wciąż nie mamy oficjalnego potwierdzenia, czy sezon MotoGP faktycznie ruszy w połowie lipca w Jerez, ale trzymamy kciuki, aby tak się właśnie stało!

https://www.instagram.com/p/CAimrDKjVRe/?utm_source=ig_web_copy_link
https://www.facebook.com/ValentinoRossiVR46Official/photos/pcb.3248419248522832/3248415398523217/?type=3&__tn__=HH-R&eid=ARA2TbMdRYoe6RGK2DwVJAbk5wJpuxLMdBmNnnPrZy3EG_nNMqnlmcAMJRL23mr_5AdudhXz69TjFamX

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl