Valentino Rossi wygrywa w 100 km dei Campioni
Mick
7 grudnia 2018

Valentino Rossi w duecie z Franco Mobribellim wygrał piątą edycję dirt trackowych zawodów 100 km dei Campioni na swoim ranczu w Tavulli.

Rywalami mistrza świata były m.in. takie duety jak zawodnicy MŚ Grand Prix i podopieczni Akademii VR46; Mattia Pasini i Lorenzo Baldassarri, Nicolo Bulega i Stefano Manzi, czy Marco Bezzecchi i Andrea Migno.

Wśród startujących znalazły się także nazwiska znane z innych serii, jak Eugene Laverty z WorldSBK, wicemistrz włoskich Superbike’ów Matteo Ferrari, czy dirt trackowiec z USA, Sammy Halbert.

Całą masę zdjęć i filmików znajdziecie na kanale Rossiego na Facebooku. Tymczasem dla „Doktora” sezon 2018 nadal się nie kończy. Już w najbliższy weekend zawodnik Yamahy w MotoGP wystartuje w Monza Rally za kierownicą Forda w specyfikacji WRC.

#100kmdeicampioni 2018, day2#100kmdeicampioni 2018 #MotoRanch, day2
???? by GoPro #GoProHERO7 #HyperSmooth

Opublikowany przez Valentino Rossi VR46 Official Niedziela, 2 grudnia 2018

Mick
Redaktor naczelny

Redaktor działu sportowego. Kompendium wiedzy o wyścigach motocyklowych. Nie ma sezonu, nie ma klasy i nie ma zawodników, o których Mick chociażby nie słyszał. Odkryje kulisy zarówno WMMP, jak i zakamarki klasy MotoGP. Masz sprawę ? Skontaktuj się. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły