Valentino Rossi odwiedza fabrykę oleju Eneos

- Piotr Jędrzejak

Przed GP Japonii Valentino wpadł do fabryki Eneos, aby własnoręcznie wymieszać olej…

Jednym z ważnych partnerów i sponsorów Valentino Rossiego jest ENEOS, japońska marka produkująca najwyższej jakości oleje. Przy okazji GP Japonii Vale nie mógł odmówić sobie przyjemności złożenia wizyty w siedzibie, w Tokyo. Film podesłał nam ENEOS Polska, oglądacie go praktycznie przedpremierowo.

Na miejscu mógł sam przekonać się, jak mieszana jest jego specjalna, tajna broń – olej. Widzieliście kiedyś Rossiego w fartuchu laboratoryjnym? Nawet w takich warunkach Vale nie powstrzymał się od kilku żarcików. P.S.: Skoro Rossi własnoręcznie miesza oleje, to chyba już wiemy, co zalewamy do swoich silników na sezon 2017… 🙂

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl