Valentino Rossi i historia Mugello – specjalne kaski!
Piotr Jędrzejak
13 lipca 2012

Vale wraz z Monster Energy przybliżają, o co chodzi ze specjalnymi malowaniami kasku Rossiego na Mugello.

Mugello jest dla Valentino Rossiego rundą wyjątkową przede wszystkim dlatego, że rozgrywa się niedaleko jego miejsca zamieszkania – można spokojnie stwierdzić, że to jego domowy wyścig. Co roku, już od sezonu 2002 na to spotkanie z fanami przygotowuje sobie kask w specjalnym malowaniu. Współpracuje przy tym z projektantem Aldo Drudim, z którym pracował już ojciec Valentina, Graziano. Jak zawsze czerpią pomysły z humoru i wyobraźni Doctora.

Tym razem 9-krotny mistrz świata we współpracy ze swoim sponsorem, Monster Energy, postanowili przybliżyć wszystkim, o co właściwie chodzi w tym całym zamieszaniu. No więc powstał film – w pierwszej części Vale tłumaczy skąd się wziął cały pomysł i przybliża póki co swoje ulubione kaski, oglądajcie:

http://youtu.be/__B9EruPPOU

Jest też i druga część. Tym razem Monster zabiera nas za kurtynę. Możemy zobaczyć Aldo Drudiego i Valentino przy pracy – kamera towarzyszyła im w procesie wymyślania i tworzenia specjalnego malowania na Mugello 2012. Zobaczcie:

http://youtu.be/8aq1Szdgz6M

Trzecia część z serii „Historia Mugello” pojawi się po wyścigu. Zobaczymy w niej powtórki z Mugello oraz prezentację kasku – wszystko jak zwykle na MotoRmanii!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły