Valentino Rossi: 37. urodziny, 20 lat w MotoGP!

- Piotr Jędrzejak

Obejrzyjcie urodzinową pocztówkę dla Rossiego, a co ciekawsze – filmowe podsumowanie 20 lat na 20 motocyklach!

Valentino Rossi obchodził wczoraj swoje 37. urodziny. Z kolei zakończony sezon 2015 był dla niego pewnym kamieniem milowym w postaci dokładnie 20 lat w serii Motocyklowych Mistrzostw Świata. Mając już doświadczenie z włoskich i europejskich wyścigów, w roku 1996 rozpoczął swoje ściganie w światowej klasie 125. Od tamtej pory przejeździł już 20 lat, objeżdżając 20 motocykli.

Sprawdźcie video-pocztówkę urodzinową przygotowaną przez jego zespół oraz krótkie, filmowe podsumowanie 20-letniej kariery:

Valentino Rossi: 20 years, 20 bikesValentino Rossi: 20 years, 20 bikes

Posted by Video Motogp on 15 luty 2016

Z końcem sezonu 2016 roku kończy się też kontrakt Valego. Czy 37-latek pozostanie w MotoGP na kolejne dwa lata? Jak sam twierdzi, przejedzie kilka wyścigów, przekona się czy wciąż pozostaje konkurencyjny i wtedy podejmie decyzję.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl