„Undaunted”- film o zmaganiach Andrei Dovizioso

- MotoRmania

Jest to film o marzeniach, o presji, o bólu, o zmaganiach z krytyką członków zespołu, dziennikarzy, o walce z samym sobą.

Nie jest to film radosny o sukcesach, chociaż te też się przewijają ale o ciężkiej pracy sportowca i o jego zmartwieniach.

Ciekawa jest wypowiedź Doviego, że wolność czuje jeżdżąc na motocrossie – w MotoGP czuje się jak w klatce i nie potrafi tego zmienić.

Andrea wypowiada się w filmie również na temat talentu Marca Marqueza.

Produkcja jest bardzo wartościowa, bo często zapominamy jakim stresem okupiony jest sukces, widząc tylko efekty końcowe.

Film można obejrzeć na oficjalnej stronie redbull.com:

https://www.redbull.com/int-en/films/andrea-dovizioso-undaunted-film

 

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl