Talenty w zespole Repsol: wypasiony klip z najlepszymi zawodnikami
Piotr Jędrzejak
3 października 2016

Zespół Repsol nagrał właśnie totalnie wypasiony klip promocyjny ze swoimi zawodnikami MotoGP, trialu i akrobatyki lotniczej. „Suma wszystkich talentów zaprowadzi nas dalej.”

W przedsięwzięciu wzięli udział Marc Marquez i Dani Pedrosa, których na pewno znacie. Razem z nimi zadanie realizuje trzech zawodników z trialu – Takahisa Fujinami, Jamie Busto oraz Toni Bou. Ekipa 5 motocyklistów dostaje sygnał z bazy, muszą dostarczyć swoje specjalne przesyłki dla kolegów w samolotach akrobacyjnych. Efekt? Świetne ujęcia z jazdy. Trialowcy robią to, co potrafią najlepiej i to w widowiskowy sposób. Dani goni swoją torówką po krętych drogach i wąskich mostach, a Marc zabiera sprzęt MotoGP na szybkie szutry w stylu WRC. Brzmi szałowo? Obejrzyjcie!

Gdzie mistrzowie dolecą z mieszanką najlepszych talentów? Nie wiemy, ale jak widzicie, ciąg dalszy nastąpi i coś czujemy, że będzie równie niesamowicie.

Jeżeli macie ochotę na więcej, możecie obejrzeć całkiem przyjemny klip zza kulis kręcenia powyższego filmu.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się: