Talenty w zespole Repsol: wypasiony klip z najlepszymi zawodnikami

- Piotr Jędrzejak

Zespół Repsol nagrał właśnie totalnie wypasiony klip promocyjny ze swoimi zawodnikami MotoGP, trialu i akrobatyki lotniczej. „Suma wszystkich talentów zaprowadzi nas dalej.”

W przedsięwzięciu wzięli udział Marc Marquez i Dani Pedrosa, których na pewno znacie. Razem z nimi zadanie realizuje trzech zawodników z trialu – Takahisa Fujinami, Jamie Busto oraz Toni Bou. Ekipa 5 motocyklistów dostaje sygnał z bazy, muszą dostarczyć swoje specjalne przesyłki dla kolegów w samolotach akrobacyjnych. Efekt? Świetne ujęcia z jazdy. Trialowcy robią to, co potrafią najlepiej i to w widowiskowy sposób. Dani goni swoją torówką po krętych drogach i wąskich mostach, a Marc zabiera sprzęt MotoGP na szybkie szutry w stylu WRC. Brzmi szałowo? Obejrzyjcie!

Gdzie mistrzowie dolecą z mieszanką najlepszych talentów? Nie wiemy, ale jak widzicie, ciąg dalszy nastąpi i coś czujemy, że będzie równie niesamowicie.

Jeżeli macie ochotę na więcej, możecie obejrzeć całkiem przyjemny klip zza kulis kręcenia powyższego filmu.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl