Suzuki Ecstar MotoGP prezentuje barwy w Malezji
Mick
28 stycznia 2018

W sobotę, dzień przed rozpoczęciem trzydniowych testów MotoGP, na torze Sepang swoje barwy zaprezentował zespół Suzuki Ecstar MotoGP.

Malowanie GSX-RR pozostało praktycznie bez zmian, podobnie jak skład ekipy, w której barwach zobaczymy Włocha Andreę Iannone i Hiszpana Alexa Rinsa. Rok temu obaj mieli spore problemy, debiutant z kontuzjami, doświadczony „Crazy Joe” z dostosowaniem się do zupełnie innego motocykla po latach spędzonych na Ducati.

Iannone pracował zimą ciężko ni e tylko nad kondycją, ale także głową. Nie jest tajemnicą, że rok temu w chwilach kryzysu wyraźnie brakowało mu woli walki. Także Suzuki postanowiło bardziej dostosować motocykl do jego stylu jazdy. Japończycy póki co nie zdradzają co prawda szczegółów, ale kluczowym aspektem ich prac był silnik. Rzędowa czwórka ma być teraz nie tylko nieco mocniejsza, ale i lepiej oddawać moc. Rok temu Suzuki zwyczajnie poszło w złym kierunku, co powodowało ogromne problemy.

Czy w tym roku podopieczni Davide Brivio poradzą sobie lepiej? Jak podoba Wam się nowe/stare Suzuki?

Więcej informacji o zespole i sporo fajnych ciekawostek znajdziecie na oficjalnej stronie teamu, www.suzuki-motogp.com .

Zobaczcie krótką wideo prezentację, a poniżej także kilka fotek od Suzuki. Tymczasem dzisiaj na torze w Sepang rozpoczęły się już trzydniowe, oficjalne testy MotoGP. Podsumowanie pierwszego dnia już wkrótce.

Mick
Redaktor naczelny

Redaktor działu sportowego. Kompendium wiedzy o wyścigach motocyklowych. Nie ma sezonu, nie ma klasy i nie ma zawodników, o których Mick chociażby nie słyszał. Odkryje kulisy zarówno WMMP, jak i zakamarki klasy MotoGP. Masz sprawę ? Skontaktuj się. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły