Rossi, Marquez i karabin snajperski: La Vendetta
Piotr Jędrzejak
30 października 2015

„Stworzyłem to video tylko po to, aby rozładować sytuację i dodać jej trochę humoru.” Udało się.

Incydent Rossiego i Marqueza w czasie rundy w Malezji wywołał spore poruszenie, jeżeli nie skandal. W komentarzach pod czymkolwiek, co dotyczy MotoGP toczą się teraz walki pomiędzy bojówkami Rossiego oraz Marqueza. Powstały nawet internetowe petycje (np. o zniesienie kary dla Rossiego), które pewnie niczego nie zmienią, ale i tak mają ogromną popularność.

Teraz internetowy śmieszek Nico Jackson stworzył film La Vendetta (czyli zemsta). Użył kilku klipówz toru, kilku wywrotek Marqueza oraz kilku ujęć z wizyty Rossiego na ranczu Colina Edwardsa, gdzie Włoch strzelał z różnych rodzajów broni – w tym z ogromnego karabinu snajperskiego Barrett M82.

Jak Nico to ujął w opisie: „Cześć. Stworzyłem to video tylko po to, aby rozładować sytuację i dodać jej trochę humoru. Kocham MotoGP i nie chcę podważać wizerunku tych wyśmienitych zawodników.”

Nico, udało Ci się!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły