Rossi, Marquez i karabin snajperski: La Vendetta

- Piotr Jędrzejak

„Stworzyłem to video tylko po to, aby rozładować sytuację i dodać jej trochę humoru.” Udało się.

Incydent Rossiego i Marqueza w czasie rundy w Malezji wywołał spore poruszenie, jeżeli nie skandal. W komentarzach pod czymkolwiek, co dotyczy MotoGP toczą się teraz walki pomiędzy bojówkami Rossiego oraz Marqueza. Powstały nawet internetowe petycje (np. o zniesienie kary dla Rossiego), które pewnie niczego nie zmienią, ale i tak mają ogromną popularność.

Teraz internetowy śmieszek Nico Jackson stworzył film La Vendetta (czyli zemsta). Użył kilku klipówz toru, kilku wywrotek Marqueza oraz kilku ujęć z wizyty Rossiego na ranczu Colina Edwardsa, gdzie Włoch strzelał z różnych rodzajów broni – w tym z ogromnego karabinu snajperskiego Barrett M82.

Jak Nico to ujął w opisie: „Cześć. Stworzyłem to video tylko po to, aby rozładować sytuację i dodać jej trochę humoru. Kocham MotoGP i nie chcę podważać wizerunku tych wyśmienitych zawodników.”

Nico, udało Ci się!

https://www.youtube.com/watch?v=0sCbJCDHVpg

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl