Rodzina i zespoły celebrują podwójne podium Marquezów

- Piotr Jędrzejak

Młodszy z Marquezów, Alex, także jest niezwykle szybki. Jeździ i finiszuje w czołówce Moto2, jednak nie wygrywał od półtora roku, od GP Japonii w sezonie 2017. Teraz w końcu mu się udało – Alex zwyciężył na Le Mans w miniony weekend!

Jak możecie się domyślać, radość w boksach była ogromna. Tym bardziej, że Marc również triumfował, jednocześnie zdobywając trzysetne zwycięstwo dla Hondy. Obejrzyjcie, jak bracia, razem z rodziną-zespołami, cieszą się ze wspólnych zwycięstw. Zwróćcie także uwagę, jak zespoły sobie żartują, że zazwyczaj gdy wygrywa jeden, drugiemu się nie udaje. No i ten dialog pomiędzy rodzeństwem po zwycięstwie Marca:

Marc: Wygrałem, tak jak ty.
Alex: Bo pokazałem ci jak!


Jeżeli Dorna zablokuje odtwarzanie na stronach, film zobaczycie na FB MotoGP.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl