Prezentacja KTM MotoGP – zdjęcia i wideo

- Mick

KTM zaprezentował dziś oficjalnie swój projekt MotoGP na sezon 2020. Zobaczcie świetnią relację wideo przygotowaną przez Austriaków oraz galerię zdjęć modelu RC16 w tegorocznym malowaniu, zarówno fabrycznej ekipy, jak i francuskiego zespołu Tech 3. 

W głównej ekipie zobaczymy Pola Espargaro, związanego z projektem od samego początku oraz debiutanta Brada Bindera, który wywalczył już dla KTM-a tytuł w Moto3, a ostatnie dwa lata spędził w austriackich barwach w Moto2.

W ekipie Herve Poncharala pozostaje z kolei Portugalczyk Miguel Oliveira, do którego dołączy sensacyjny Iker Lecuona, wielka nadzieja hiszpańskich wyścigów i zaledwie 20-latek.

Kolejnych czternastu zawodników dosiądzie motocykli KTM w klasie Moto3, podczas gdy Austriacy zrezygnowali z rywalizacji w Moto2, aby w pełni skupić się na królewskiej kategorii.

KTM zrezygnował w tym roku ze stacjonarnej prezentacji, ale zamiast niej przygotował masę elektronicznych materiałów, w tym obszerne wideo z wywiadami oraz galerię zdjęć autorstwa Sebasa Romero.

Jak austriacki producent poradzi sobie w swoim czwartym sezonie w MotoGP? Czy któremuś z zawodników uda się powtórzyć podium Pola Espargaro z Walencji? A może RC16 będzie się częściej pojawiać w czołówce? Jak myślicie?

2020 Red Bull KTM RC16s-8

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl