Piotr Biesiekirski w ME Moto2 w Barcelonie – oglądaj wyścigi na żywo

- MotoRmania

Już dziś o godzinie 12:00 i 15:00 na torze MotoGP w Barcelonie nasz rodzynek, Piotr Biesiekirski, wystartuje w wyścigach motocyklowych mistrzostw Europy Moto2. Możecie je obejrzeć na żywo i z odtworzenia poniżej:

Jedyny Polak i najmłodszy zawodnik w stawce nie będzie miał łatwego zadania. 17-latek będzie musiał walczyć nie tylko z grupą 31 rywali, ale także osłabioną prawą ręką, ale nie zamierza się poddawać. Dziś rano podczas rozgrzewki zawodnik ekipy Euvic Stylobike Good Racing wykręcił dziesiąty czas i rekordową prędkość, aż 280,5 km/h!

Dzisiejsze wyścigi liczyć będą po 17 okrążeń. Pomiędzy nimi także wyścig juniorskich mistrzostw świata Moto3. Live stream znajdziecie tutaj:

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl