Oficjalnie – Quartararo za Rossiego

- Mick

Poranne plotki okazały się prawdą! W 2021 roku Fabio Quartararo zastąpi Valentino Rossiego u boku Maviericka Vinalesa w fabrycznym zespole Yamahy. 

20-letni Francuz, który rok temu wywalczył tytuł debiutanta roku i został jednocześnie najlepszym zawodnikiem prywatnym, podpisał z Yamahą dwuletni kontrakt na lata 2021-2022. Co więcej, już w tym roku w barwach Petronasa młody zawodnik z Nicei otrzyma od Yamahy pełne, fabryczne wsparcie.

Teraz wszystko jest już jasne; jeśli Valentino Rossi postanowi pozostać w MotoGP po 2020 roku, będzie musiał przenieść się do satelickiej ekipy Petronas. Kto wie, może dziewięciokrotny mistrz świata już podjął swoją decyzję…

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl