Najlepsze wypadki oraz manewry wyprzedzania w sezonie 2017 w MotoGP

- Piotr Jędrzejak

Najlepsze wyprzedzenia to klip wyładowany emocjami pod sam korek. Z kolei wypadki w slow motion wyglądają wyjątkowo spektakularnie.

Na kilka dni przed końcem 2017 roku, Dorna Sports – organizator serii MotoGP dostarcza nam dwa wysokiej klasy filmy podsumowujące miniony sezon wyścigów w Królewskiej Klasie. Pierwszy z nich to najlepsze manewry wyprzedzania – przypomnijcie sobie, jak zawodnicy wchodzili sobie pod łokieć, jak wypychali się z optymalnej linii przejazdu (a czasem nawet z toru) oraz jak walczyli na ostatnich zakrętach przed metą.

Drugi klip to najlepsze wypadki. Na szczęście żadna z widocznych tutaj sytuacji nie zakończyła się zbyt tragicznie. Również na szczęście kilka sytuacji zostało nagranych kamerami slow motion. W efekcie 3-minutowy klip z „najlepszymi wypadkami” to całkiem emocjonujący i widowiskowy seans.

Jak to zwykle bywa w przypadku w przypadku filmów od Dorny, odtwarzanie na stronach jest zablokowane. Musicie kliknąć „Obejrzyj w YouTube”, aby przenieść się na stronę YT. Ale uwierzcie nam, warto.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl