Najlepsze wypadki oraz manewry wyprzedzania w sezonie 2017 w MotoGP
Piotr Jędrzejak
27 grudnia 2017

Najlepsze wyprzedzenia to klip wyładowany emocjami pod sam korek. Z kolei wypadki w slow motion wyglądają wyjątkowo spektakularnie.

Na kilka dni przed końcem 2017 roku, Dorna Sports – organizator serii MotoGP dostarcza nam dwa wysokiej klasy filmy podsumowujące miniony sezon wyścigów w Królewskiej Klasie. Pierwszy z nich to najlepsze manewry wyprzedzania – przypomnijcie sobie, jak zawodnicy wchodzili sobie pod łokieć, jak wypychali się z optymalnej linii przejazdu (a czasem nawet z toru) oraz jak walczyli na ostatnich zakrętach przed metą.

Drugi klip to najlepsze wypadki. Na szczęście żadna z widocznych tutaj sytuacji nie zakończyła się zbyt tragicznie. Również na szczęście kilka sytuacji zostało nagranych kamerami slow motion. W efekcie 3-minutowy klip z „najlepszymi wypadkami” to całkiem emocjonujący i widowiskowy seans.

Jak to zwykle bywa w przypadku w przypadku filmów od Dorny, odtwarzanie na stronach jest zablokowane. Musicie kliknąć „Obejrzyj w YouTube”, aby przenieść się na stronę YT. Ale uwierzcie nam, warto.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły