Najlepsze ujęcia z całego minionego sezonu MotoGP 2018

- Piotr Jędrzejak

Co to była za jazda!

W minionym sezonie wydarzyło się kilka takich wyścigów, które przez wielu zostały nazwane jedynymi z najlepszych starć MotoGP ostatnich lat. Pamiętacie które to były?

W miniony weekend sezon wyścigowy dobiegł do końca. Dziś i jutro zawodnicy po raz pierwszy wsiądą na swoje nowe maszyny od nowych zespołów na rok 2019. Ale zanim poznamy pierwsze czasy i opinie, zanurzmy się w ten świetny klip. Organizator MotoGP przygotował dla Was podsumowanie najważniejszych momentów i najlepszych ujęć z całego minionego sezonu. Przypomnijcie sobie te emocje raz jeszcze:

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl