Najbardziej widowiskowe i totalnie emocjonujące ujęcia z GP Austrii
Piotr Jędrzejak
22 sierpnia 2017

Runda 11 aktualnego sezonu zapisała się na kratach historii jako jeden ze zdecydowanie najlepszych wyścigów.

Red Bull Ring w Austrii to tor szybki z wieloma okazjami do wyprzedzania, a zawodnicy wykorzystywali to jak tylko mogli. Efekt? Wspaniałe widowisko motorsportowe. Przypomnijcie sobie to w wyścigowym raporcie Micka. Jeżeli jednak uważacie się za fanów MotoGP, nie możecie pomiąć kilku poniższych filmów.

Organizator MotoGP przygotował zestawienie najlepszych akcji z GP Austrii. Przyznajemy, że oglądając ten film można dostać gęsiej skórki. Ponad 4 minuty najciekawszych momentów z niedzielnego wyścigu, okraszone ujęciami z wielu kamer oraz z wyśmienitym komentarzem. Trzeba to obejrzeć nawet pomimo faktu, że organizator wymusza przejście do YouTuba:

Kolejny klip możecie obejrzeć już w poniższym playerze. To krótkie, półtora minutowe podsumowanie najlepszych akcji, poślizgów i kilku wywrotek z całego weekendu wyścigowego. Zdecydowanie polecamy:

Jeżeli macie ochotę na więcej, zapraszamy do analizy kilku najlepszych wyprzedzeń w tym wyścigu.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły