Najbardziej widowiskowe i totalnie emocjonujące ujęcia z GP Austrii

- Piotr Jędrzejak

Runda 11 aktualnego sezonu zapisała się na kratach historii jako jeden ze zdecydowanie najlepszych wyścigów.

Red Bull Ring w Austrii to tor szybki z wieloma okazjami do wyprzedzania, a zawodnicy wykorzystywali to jak tylko mogli. Efekt? Wspaniałe widowisko motorsportowe. Przypomnijcie sobie to w wyścigowym raporcie Micka. Jeżeli jednak uważacie się za fanów MotoGP, nie możecie pomiąć kilku poniższych filmów.

Organizator MotoGP przygotował zestawienie najlepszych akcji z GP Austrii. Przyznajemy, że oglądając ten film można dostać gęsiej skórki. Ponad 4 minuty najciekawszych momentów z niedzielnego wyścigu, okraszone ujęciami z wielu kamer oraz z wyśmienitym komentarzem. Trzeba to obejrzeć nawet pomimo faktu, że organizator wymusza przejście do YouTuba:

Kolejny klip możecie obejrzeć już w poniższym playerze. To krótkie, półtora minutowe podsumowanie najlepszych akcji, poślizgów i kilku wywrotek z całego weekendu wyścigowego. Zdecydowanie polecamy:

Jeżeli macie ochotę na więcej, zapraszamy do analizy kilku najlepszych wyprzedzeń w tym wyścigu.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl