MotoGP – Marc Marquez wrócił na motocykl. Czym jeździł?

- Mick

Na tydzień przed pierwszymi oficjalnymi testami MotoGP obrońca tytułu wrócił na motocykl po raz pierwszy od listopadowej operacji prawego barku. „Nie czułem się najlepiej” – powiedział.

Zawodnik Repsol Hondy testował motocykl BEon 450, maszynę o mocy 56 koni mechanicznych i wadze 102 kg. Taką samą dwa lata temu promował Johann Zarco. Choć na zdjęciach widać, że Marc cisnął, to jednak on sam napisał później na Facebooku, że nie czuł się najlepiej, ale cieszy się, że wrócił na motocykl.

Czy operacja barku odbije się na tempie Marqueza na początku sezonu?

Zobaczcie foty z testów:

A tutaj filmik pokazujący Zarco podczas testów na podobnym motocyklu.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl