MotoGP kontra Formuła 1: pojedynek zawodników na pytania, refleks i precyzję
Piotr Jędrzejak
18 marca 2019

Chwila rozrywki z zawodnikami dwóch najważniejszych wyścigowych Mistrzostw Świata!

Zanim sezony MotoGP oraz Formuły 1 rozpoczęły się na dobre, za kulisami odbyło się całkiem ciekawe spotkanie. Organizatorem był Red Bull, który do swojego stołu zaprosił kilku zupełnie różnych zawodników. Cel? Zabawa i rozrywka! Jeżeli uważacie siebie za fanów MotoGP, ale nie pogardzicie także wyścigami F1, jest to pozycja obowiązkowa.

Póki co ze spotkania w siedzibie Red Bull, w Kitzbühel powstały dwa odcinki. W pierwszym z nich zawodnicy zadają sobie nie do końca wygodne pytania. W drugim dzielą się na dwa „zespoły”, aby konkurować na wiedzę ogólną, na wiedzę o swoich sportach, a także na czas reakcji oraz precyzję dłoni… Efekty są zaskakujące i czasem komiczne.

Co ciekawe, zawodnicy pochodzą z różnych krajów, dogadują się świetnie: Max Verstappen (Holandia), Pierre Gasly (Francja), Daniil Kvyat (Rosja), Alex Albon (Tajlandia), Andrea Dovizioso (Włochy) oraz Pol Espargaró (Hiszpania). Jest naprawdę zabawnie! Jak tylko pojawią się kolejne odcinki, damy znać.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły