MotoGP idzie na całość

- Mick

Dopiero co pisaliśmy, że MotoGP udostępniło za darmo dziesięć najlepszych wyścigów ostatnich lat, a tu taka niespodzianka. Od dzisiaj oficjalna strona MotoGP.com udostępniła absolutnie całe swoje archiwum wideo. Będzie ono darmowe aż do wznowienia sezonu.

W normalnych okolicznościach za roczny abonament na MotoGP.com musicie zapłacić ponad pięćset złotych. Co prawda możecie dzięki niemu oglądać na żywo wszystkie wyścigi, kwalifikacje, treningi oraz konferencje prasowe, ale to nie wszystko. Dział wideo oficjalnej strony mistrzostw świata to także ogromne archiwum wszystkich wyścigów od 1992 roku i cała masa dodatkowych materiałów; ciekawostek, wywiadów i filmów dokumentalnych.

Wszytko to dostępne jest od teraz za darmo, dla każdego, aż do wznowienia rywalizacji. Niestety, wygląda na to, że nie nastąpi ona szybko. Co prawa majowe wyścigi w Jerez, Le Mans i Mugello nie zostały jeszcze oficjalnie przesunięte, ale nikt już dzisiaj nie wierzy, że dojdą do skutku w planowanych terminach. Warto więc sięgnąć do archiwum Grand Prix…

Do archiwów MotoGP.com wejdziecie klikając TUTAJ.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl