MotoGP – Cal Crutchlow poślubił Lucy

- Mick

Rok 2014 rozpoczął się wyjątkowo dla nowego zawodnika Ducati w MotoGP, Cala Crutchlowa. W niedzielę 28-letni Brytyjczyk poślubił swoją wieloletnią partnerkę, Lucy Heron.

Kameralna ceremonia miała miejsce w niedzielę w Kalifornii, gdzie Crutchlow tradycyjnie spędza zimę, przygotowując się do przedsezonowych testów, które w lutym rozpoczną się na torze Sepang w Malezji.

Były mistrz świata kategorii Supersport od kilku dni formalnie jest już fabrycznym zawodnikiem Ducati, do którego dołączył po trzech latach spędzonych w satelickiej ekipie Monster Yamaha Tech 3.

Co ciekawe, na tegorocznej liście startowej MotoGP znajduje się tylko dwóch żonatych zawodników. Drugim, poza Crutchlowem, jest najstarszy motocyklista w stawce, Amerykanin Colin Edwards. Do tego duetu niedługo dołączy najprawdopodobniej również Aleix Espargaro, który również szykuje się do ślubu.

Jeszcze niedawno włoskie media donosiły o zbliżającym się ślubie Valentino Rossiego i jego partnerki Lindy Morselli, z którą „Doktor” spotyka się od blisko dwóch lat. Włoch co prawda nie potwierdził tych rewelacji, ale także im nie zaprzeczył.

Zdjęcie: @awilsonphoto

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl