Moto2: Surfing na motocyklu na mokrym torze

- Piotr Jędrzejak

Tetsuta Nagashima najwyraźniej pomylił sporty. Ale surfing idzie mu całkiem nieźle!

To, co Japończyk zrobił w czasie czwartkowych treningów na GP Austrii, pewnie zapisze się na zabawnych stronach historii MotoGP. Na wyjściu z zakrętu uciekło mu tylne koło, a następnie nastąpił wystrzał do highside’a… Po którym Tetsuta wylądował na boku własnego motocykla!

Nagranie z tego (na szczęście niegroźnego) wypadku po prostu trzeba zobaczyć. Nawet, jeżeli odtwarzacz wymusza przejście na stronę filmu. Tym bardziej, że realizatorowi udało się wszystko złapać w kamerze slow-motion dysponującą wręcz oburzającą liczbą klatek na sekundę:

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl