Marquez i Rossi zmierzą się na Misano!

- Mick

Już 17 maja odbędzie się kolejne, czwarte starcie zawodników MotoGP w świecie wirtualnym. Po wyścigach na Mugello, Red Bull Ringu i w Jerez, tym razem przyszedł czas na Misano.

W walce zobaczymy jedenastu zawodników królewskiej klasy, przy czym aż dwie ekipy wystawią obu swoich reprezentantów. Podobnie jak podczas ostatniej rundy, także i tym razem zobaczymy obu braci Marquezów. Fabryczna ekipa Yamahy wystawi z kolei nie tylko Mavericka Vinalesa, ale również Valentino Rossiego, który ścigał się już na Red Bull Ringu.

Jak „Doktor” poradzi sobie na swoich „domowym” torze? Z pewnością wszyscy chcielibyśmy zobaczyć pojedynek Rossi vs Marquez, ale czy znów obu zostawią w tyle młodsi, bardziej zaprawieni w wirtualnych bojach koledzy? Będziecie oglądać?

Pojedynek MotoGP będzie liczył siedem kółek. Tym razem w akcji zabraknie klas Moto2 i Moto3, ale za to zobaczymy rywalizację motocyklistów MotoE.

Zmagania ruszą o godzinie 15:00. Po każdym z wyścigów MotoGP zorganizuje także wywiad ze zwycięzcą na swoim kanale na Instagramie. Same wyścigi będzie można z kolei oglądać na kanale YouTube serii MotoGP.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl