Marquez i Rossi zmierzą się na Misano!
Mick
11 maja 2020

Już 17 maja odbędzie się kolejne, czwarte starcie zawodników MotoGP w świecie wirtualnym. Po wyścigach na Mugello, Red Bull Ringu i w Jerez, tym razem przyszedł czas na Misano.

W walce zobaczymy jedenastu zawodników królewskiej klasy, przy czym aż dwie ekipy wystawią obu swoich reprezentantów. Podobnie jak podczas ostatniej rundy, także i tym razem zobaczymy obu braci Marquezów. Fabryczna ekipa Yamahy wystawi z kolei nie tylko Mavericka Vinalesa, ale również Valentino Rossiego, który ścigał się już na Red Bull Ringu.

Jak „Doktor” poradzi sobie na swoich „domowym” torze? Z pewnością wszyscy chcielibyśmy zobaczyć pojedynek Rossi vs Marquez, ale czy znów obu zostawią w tyle młodsi, bardziej zaprawieni w wirtualnych bojach koledzy? Będziecie oglądać?

Pojedynek MotoGP będzie liczył siedem kółek. Tym razem w akcji zabraknie klas Moto2 i Moto3, ale za to zobaczymy rywalizację motocyklistów MotoE.

Zmagania ruszą o godzinie 15:00. Po każdym z wyścigów MotoGP zorganizuje także wywiad ze zwycięzcą na swoim kanale na Instagramie. Same wyścigi będzie można z kolei oglądać na kanale YouTube serii MotoGP.

Mick
Redaktor naczelny

Redaktor działu sportowego. Kompendium wiedzy o wyścigach motocyklowych. Nie ma sezonu, nie ma klasy i nie ma zawodników, o których Mick chociażby nie słyszał. Odkryje kulisy zarówno WMMP, jak i zakamarki klasy MotoGP. Masz sprawę ? Skontaktuj się. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły