Marc Marquez nieobecny na GP Argentyny 2022
Sebastian Radwan
30 marca 2022

Kierowca Respol Honda Team – Marc Marquez nie weźmie udziału w nadchodzącej rundzie mistrzostw świata MotoGP, które odbędą się w ten weekend w Argentynie.

Marc Marquez odwiedził wczoraj swojego okulistę, dr Sáncheza Dalmau, w Hospital Clínic w Barcelonie, gdzie tydzień temu przeszedł drugie badanie lekarskie po wypadku podczas rozgrzewki u lekarza Indonezji. W tym nowym badaniu dr Sánchez Dalmau potwierdził, że podwójne widzenie Marca Marqueza wykazuje znaczną poprawę i potwierdza, że progresja jego widzenia jest bardzo korzystna. Podobnie jak w przypadku ostatniego epizodu podwójnego widzenia, Marc Marquez będzie kontynuował leczenie zachowawcze z regularnymi kontrolami.

Potężny high-side na GP Indonezji

Podczas rozgrzewki przed wyścigiem na torze Mandalika, zaliczył groźny high-side. Na szczęście nie doznał żadnych złamań, opuścił tor o własnych siłach.

Sebastian Radwan
Redaktor naczelny

Pasjonat motocykli, entuzjasta doskonalenia techniki jazdy oraz gadżetów motocyklowych. Zawodowo certyfikowany specjalista marketingu internetowego i analizy danych. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły