Marc Marquez nieobecny na GP Argentyny 2022

- Sebastian Radwan

Kierowca Respol Honda Team – Marc Marquez nie weźmie udziału w nadchodzącej rundzie mistrzostw świata MotoGP, które odbędą się w ten weekend w Argentynie.

Marc Marquez odwiedził wczoraj swojego okulistę, dr Sáncheza Dalmau, w Hospital Clínic w Barcelonie, gdzie tydzień temu przeszedł drugie badanie lekarskie po wypadku podczas rozgrzewki u lekarza Indonezji. W tym nowym badaniu dr Sánchez Dalmau potwierdził, że podwójne widzenie Marca Marqueza wykazuje znaczną poprawę i potwierdza, że progresja jego widzenia jest bardzo korzystna. Podobnie jak w przypadku ostatniego epizodu podwójnego widzenia, Marc Marquez będzie kontynuował leczenie zachowawcze z regularnymi kontrolami.

Potężny high-side na GP Indonezji

Podczas rozgrzewki przed wyścigiem na torze Mandalika, zaliczył groźny high-side. Na szczęście nie doznał żadnych złamań, opuścił tor o własnych siłach.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl