KTM sprzedaje motocykl MotoGP za milion złotych

- Mick

KTM sprzedaje dwa swoje motocykle MotoGP, po milionie złotych za sztukę! To nie prima aprilis. Austriacy właśnie opublikowali wyjątkową ofertę na dwie sztuki modelu RC16. 

KTM zadebiutował w MotoGP z dziką kartą podczas Grand Prix Walencji w 2016 roku. Dwa lata później, nieco ponad tydzień temu, stanął na podium królewskiej klasy dzięki trzeciemu miejscu Pola Espargaro, także w Walencji.

Aby uczcić ten sukces, Austriacy sprzedają dwa egzemplarze RC16, po 250 tysięcy euro za sztukę. W pakiecie każdy nabywca dostanie również; kombinezon, kask (z autografem), buty i rękawice Pola Espargaro, komplet teamowych ubrań oraz wstęp do padoku MotoGP, garażu KTM-a i jednostki gościnnej Red Bulla podczas wybranego przez siebie Grand Prix.

Chętni proszeni są o kontakt mailowy na adres [email protected] – ktoś się skusi?

Nie jest to pierwsza tego typu historia. Na YouTubie znajdziecie kilka ciekawych historii motocykli MotoGP, które trafiły do prywatnych kolekcjonerów. Niektórzy z nich mieli jednak spore problemy z serwisem i jazdą po torze na tak egzotycznych maszynach. Z drugiej strony cena nie wydaje się wygórowana nawet jak za jedynie ozdobę domowego salonu…

ktm

Jacyś chętni? Zdjęcia: KTM

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl